MWW-logo

top
Page

8 juli: RWC Ahoy, Rotterdam

Individuele tijdrit


Categorie 1 - tijdrit over één ronde (1.550 m)
  naam vereniging tijd
1. Jelte Wiersma RWC Ahoy 2.54
2. Hanna van Vliet Wielerclub de Waardrenner 3.12
3. Eva Flach DRC de Mol 3.17
4. Laurens ten Oever GRTC Excelsior 3.25
5. Juliet Moerkerk RWC Ahoy 3.26
6. Tim Versluis RWC Ahoy 3.29
7. Saar Donkervoort RWC Ahoy 3.36
8. Sarah Vobl RWC de Spartaan 3.37


Categorie 2 - tijdrit over één ronde (1.550 m)
  naam vereniging tijd
1. Tobias Meerkerk DRC de Mol 2.55
2. Rokko Quinten Theijn RWC Ahoy 2.56
3. Feline Knook GRTC Excelsior 2.57
4. Mats de Gelder DRC de Mol 2.57
5. Lousanne de Vries RWV de Spartaan 2.59
6. Ryan Post Westland Wil Vooruit 3.00
7. Quinten Went RTV de Bollenstreek 3.01
8. Jari van Velzen WV Avanti 3.08
9. Matthijs van Vliet Wielerclub de Waardrenner 3.09
10. Rosanne van Dalen RWV de Spartaan 3.32


Categorie 3 - tijdrit over één ronde (1.550 m)
  naam vereniging tijd
1. Dante Tancil Westland Wil Vooruit 2.49
2. Luca de Smit RTV de Bollenstreek 2.54
3. Lou Metselaar RWV de Spartaan 2.55
4. Lasse Vos RWC Ahoy 2.59
5. Jan Holster Wielerclub de Waardrenner 3.01


Categorie 4 - tijdrit over twee rondes (3.100 m)
  naam vereniging tijd
1. Henning Heider HSK Trias 5.19
2. Ole Olsthoorn RWV de Spartaan 5.20
3. Emily Hoffmans HSK Trias 5.21
4. Thomas Vobl RWV de Spartaan 5.23
5. Callum van Welie RWV de Spartaan 5.26
6. Faas va Ophemert Wielerclub de Waardrenner 5.27
7. Adilen Heider HSK Trias 5.36
8. Stijn Horbach RWC Ahoy 5.42
9. Femke van Welie RWV de Spartaan 5.43
10. Sven Katz RWC Ahoy 5.14
11. Teun Blom RRC de Pedaalridders 5.56
12. Floor Sigmond RWV de Spartaan 5.57


Categorie 5 - tijdrit over twee rondes (3.100 m)
  naam vereniging tijd
1. Ilja Fontaine ASC Olympia 5.14
2. Stelvio Kastelein RWC Ahoy 5.22
3. Cas de Vreede Wielerclub de Waardrenner 5.32
4. Jonas Klein Haneveld RWC Ahoy 5.35
5. Ot Kuiper HSK Trias 5.39
6. Cis van Merrienboer RWC Ahoy 5.44
6. Mateo Vandamme HSK Trias 5.44


Categorie 6 - tijdrit over twee rondes (3.100 m)
  naam vereniging tijd
1. Duco Jeurissen RWV de Spartaan 4.51
2. Peet van Merrienboer RWC Ahoy 5.10
3. Marnix ten Oever GRTC Excelsior 5.14
4. Franka Baars RTV de Bollenstreek 5.21
5. Daan de Graaf RRC de Pedaalridders 5.36
6. Iman Zahed RWV de Spartaan 5.38
7. Kevin Bloos WV Avanti 5.42
8. Rens van Rooijen WV Avanti 5.48


Categorie 7 / nwl meisjes - tijdrit over drie rondes (4.650 m)
  naam vereniging tijd
1. Mike Alphenaar RWC Ahoy 6.46
2. Ryan van Coeverden RWC Ahoy 7.54
3. Sofie Freeke Westland Wil Vooruit 7.58
4. Benthevan Haasteren Westland Wil Vooruit 8.02


Nieuwelingen-jongens - tijdrit over drie rondes (4.650 m)
  naam vereniging tijd
1. Kaja van der Brugghen RWC Ahoy 7.11
2. Luuk Nijhoff RWV de Spartaan 7.16
3. Rutger Lugtenburg RRC de Pedaaridders 8.04
« prev top next »
top
News

facebook-icon 

Over MiniWegWedstrijden

MiniWegWedstrijden zijn bedoeld voor jeugdleden en nieuwelingen van Noord- en Zuid-Hollandse verenigingen (Regio West) met nog weinig of geen wedstrijdervaring en jeugdrenners voor wie het in de nationale KNWU-wedstrijden (nog) erg hard gaat. 


Komende wedstrijden

Zondag 21 april

Rijswijk
RWV de Spartaan
Lange Kleiweg 116
2288 GK Rijswijk
015 -214060
www.despartaan.nl

start cat. 1: 11.00 uur
inrijden vanaf 10.15 uur


(Voorlopige) kalender 2024


 

Iets voor op de website?

Een berichtje, verslag of (linkje naar) foto's: mail:

top
Menu

nieuw

Voorlopige MWW-kalender

Bij de meeste verenigingen zijn de wegtrainingen weer begonnen. De eerste trainingswedstrijden zijn al georganiseerd en de eerste KNWU-wedstrijden ingeschreven misschien.

Er is hard gewerkt om ook voor dit jaar weer een reeks MWW-wedstrijden op de kalender te zetten.
We beginnen wat vroeger dan we gewend zijn met de eerste wedstrijd al op zondag 21 april!

Alle geplande wedstrijden zijn te vinden op de "kalender".
De voor dit jaar bijgewerkte informatie staat weer op "over MWW".


 

Gemaakt met CMSimple | TiG | Login